Skip to content

Turinio politika

Įvadas

Sveiki atvykę į Sulciunauda.lt svetainę ir tuo pačiu – platformą, skirtą susipažinti su įvairių augalų, daržovių, vaisių ir uogų sulčių sudėtimi, vartojimo ypatumais ir galima nauda organizmui. Mūsų svetainė yra sukurta tam, kad būtų išsamios ir naudingos informacijos šaltinis visiems, kurie mėgsta natūralias sultis, planuoja patys auginti daržoves, vaisius, uogas bei kitas gėrybes. Ši turinio politika skirta susipažinti su mūsų paslaugų sąlygomis, turinio publikavimo gairėmis ir standartais, kurių mes laikomės, siekdami užtikrinti informacijos kokybę bei saugią erdvę svetainėje visiems mūsų skaitytojams.

Sutikimas šiai politikai

Užėję į svetainę Sulciunauda.lt, skaitydami jos straipsnius arba prisidėdami prie turinio kūrimo šioje svetainėje, jūs sutinkate su šia turinio politika. Jeigu nesutinkate su šia turinio politika, prašome svetaine nesinaudoti.

Mūsų turinio gairės

 1. Auditorija. Sulciunauda.lt skelbia turinį, tinkamą visai auditorijai bei apribojimų. Mūsų turinys kuriamas ir gali būti prieinamas bei informatyvus visų amžiaus grupių skaitytojams, nuo tikslinės auditorijos – sodininkystės entuziastų, iki studentų ar mokinių, besidominčių gamta, kulinarija ar kitomis temomis.
 2. Amžiaus apribojimai. Prieigai prie Sulciunauda.lt nėra jokių amžiaus apribojimų. Mūsų turinys kuriamas taip, kad būtų draugiškas šeimai, siūloma informacija ir įžvalgos ar patarimai apie sodininkystę, augalus ir kitas temas be amžiaus ribojimų.
 3. Bendradarbiavimas su skaitytojais ir jų indėlis. Mūsų skaitytojai yra kviečiami dalintis savo žiniomis ir patirtimi susijusia su sodininkyste, augalais ir kitomis temomis, kviečiami nurodyti klaidas ir netikslumus, prisidėti prie turinio kūrimo arba komentuoti po svetainėje esančiais straipniais. Visas mūsų skaitytojų pateiktas turinys privalo atitkti mūsų politiką, būtų pagarbūs kitiems skaitytojams, neskleisti įstatymus pažeidžiačios informacijos ar reklamos, negali būti diskriminuojantis ar kitaip žalingas.
 4. Draudžiamas turinys. Sulciunauda.lt niekada neskelbs turinio, kuris:
  • Skatina naudotis paslaugomis ar vartoti produktus, draudžiamus Lietuvos Respublikoje;
  • Yra nepadorus, pornografinis ar seksualiai eksplicitiškas.
  • Skatina smurtą ar yra susijęs su grafine ar nepagrįsta smurto iliustracija.
  • Pažeidžia bet kokį įstatymą ar propaguoja neteisėtą veiklą.
  • Užgaulioja arba priekabiavimą individualų ar grupių atžvilgiu.
 5. Intelektinės nuosavybės teisės. Sulciunauda.lt skelbiamas turinys yra saugomas autorinių teisių. Visas turinys, kurį mums suteikia mūsų skaitytojai bei rašytojai suteikia mums teisę jį naudoti, kopijuoti, pritaikyti, skelbti, versti ir platinti šį turinį bet kuruoje esamoje ar busimoje žiniasklaidos priemonėje, neapsiribojant Lietuvos Respublikos teritorija bei šalies auditorija. Sulciunauda.lt svetainėje skelbiamos iliustracijos arba nuotraukos yra įgytos arba nupirktos iš šaltinių, autorių, menininkų, leidžiančių jas naudoti pagal svetainės tikslus bei paskirtį ir gali būti saugomos autorių teisių, jeigu nenurodyta kitaip. Niekas be išankstinio sutikimo negali naudotis Sulciunauda.lt skelbiama medžiaga ir ją publikuoti bei mūsų sutikimo.
 6. Turinio moderavimas ir atnaujinimas. Sulciunauda.lt turi teisę peržiūrėti, redaguoti, perkelti ar ištrinti bet kokį turinį bet kuriuo metu ir dėl bet kokios priežasties be išankstinio įspėjimo. Tai apima ir svetainės lankytojų pateiktą medžiagą, visų pirma tą, kuri neatitinka mūsų turinio politikos.

Privatumo politika

Prašome susipažinti su mūsų privatumo politika, kad sužinotumėte, kaip mes renkame, naudojame ir saugome jūsų duomenis.

Publikavimo politikos pakeitimai

Sulciunauda.lt turi teisę keisti šią turinio politiką bet kuriuo metu. Jūsų tolimesnis svetainės naudojimas po naujų pakeitimų yra laikomas sutikimu ir modifikuotų sąlygų priėmimu.

Kontaktinė informacija

Jeigu turite klausimų ar pastebėjimų, susijusių su šia turinio politika, galite susisiekti su mumis el. paštu info@digitaurum.lt.

Taikyma teisė

Ši turinio politika yra reguliuojama ir pritaikyta pagal teisės aktus jurisdikcijoje, kurioje veikia Sulciunauda.lt, šiuo atveju Lietuvos Respublikoje.

Sutikimas

Naudodamiesi Sulciunauda.lt, jūs pripažįstate, kad perskaitėte, supratote ir sutinkate su šia svetainės turinio politika.